Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Green Sound Baterie GS EGO II chrom 2200mAh

Kapacita
2200 mAh
Barva
chromové

• , zakoupeno v cigareta-shop.cz

• stejný typ baterie mi sloužil víc než dva roky-tedy není co dodat!

doporučuji zabránit vniknutí náplně do závitu a kontaktu,kde může vniknout do spínače a nedělat dobrotu-což je ale známá věc--ale jediná příčina,která má za následek,že si kupuji TEN SAMÝ VÝROBEK GS opět po bezmála třech letech!---no a také je výhoda baterie kapacita,cena a cena cleanomizérů GS,které když se dotahují s citem vydrží taky dost dlouho.

• přišlo to co mělo

Velmi dobrá

Kapacita
2200 mAh
Barva
chromové

Baterie GS EGO II 2200 mAh

Baterie GS  EGO II 2200 mAh je opatřena kvalitním monočlánkem a kontrolním elektronickým panelem, díky kterému Vám baterie zaručuje skvělou funkčnost a životnost. Baterie je vybavena závitem eGo i 510 a indikátorem stavu nabití. Vyrobeno společností Green Sound, která patří mezi přední výrobce elektronických cigaret a příslušenství už několik let.

Funkce baterie:

• 5-click - funkce zamykání baterie slouží jako ochrana před nechtěným sepnutím. Stiskněte 5x po sobě spínací tlačítko baterie a uzamkne se. Pro odemčení baterie opět stiskněte 5x spínací tlačítko.
  • LED indikace: spínací tlačítko baterie je podsvícené třemi různými LED diodami, které indikují stav dobití baterie:

Nabíjení baterie: 1) Odšroubujte baterii od atomizéru (nebo cartomizéru) 2) Očistěte řádně závit baterie (např. papírovým ubrouskem) 3) Našroubujte baterii na nabíječku. Příliš neutahujte, může dojít k poškození závitu! 4) Zasuňte nabíječku do AC adaptéru, nebo USB portu počítače. 5) LED dioda na baterii elektronické cigarety zabliká a dioda na nabíječce se rozsvítí červeně.

Technická specifikace:

• Rozměry: 94 ×18 mm
  • Hmotnost: 59 g
  • Baterie: 2200 mAh

Životnost: min. 6 měsíců nebo cca 300 nabíjecích cyklů

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v cigareta-shop.cz

• stejný typ baterie mi sloužil víc než dva roky-tedy není co dodat!

• přišlo to co mělo

Velmi dobrá

• , zakoupeno v cigareta-shop.cz

Je těžké hodnotit tuto baterii po týdnu používání, ale tento rok jsem kupoval už třetí, takže životnost hodně špatná.

Velká kapacita, příznivá cena

• , zakoupeno v cigareta-shop.cz

První 2 baterie tohoto typu jsem začal používat před 2 roky a ještě stále mi každá z nich po nabití 2 dny vydrží, jsou bezvadné, takže jsem si koupil další 2 do rezervy - kdyby je třeba přestali vyrábět -:)

• , zakoupeno v cigareta-shop.cz

Zatím mám baterii krátce,ale zatím bez problému.

• , zakoupeno v bomba-cig

• koupila jsem již po druhé, mám vyzkoušeno, baterie dlouho vydrží
    • -
  • , zakoupeno v cigareta-shop.cz

• Po asi 10-ti nabití klesá výdrž baterie.
    • Dlouhá doba nabíjení.

Chtěl jsem baterii,která dlouho vydrží.Je to ale trošku zklamání

• kvalita cena
    • NIC

Jsem velice spokojena. Po dlouhé době mám baterii, která mi naprosto vyhovuje. Kouřím téměř celý den a vydrží mi 3 dny. Nabíjení je delší, ale měla jsem mnohem slabší baterii se srovnatelnou délkou nabíjení. Zanedbatelné nejsou ani rozměry baterie. Není zbytečně dlouhá, prostě super !!!
    Velice doporučuji. V kategorii tohoto typu baterií je pro mě zatím nejlepší (y)