Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

GS BuiBui baterie eGo Bílá 1100mAh

Kapacita
1100 mAh
Barva
bílé

• , zakoupeno v ecigareta-original

• Spolehlivost výrobku.Objednala jsem si již druhou baterii od této značky.
    • Nevím o ničem.

Zakoupila jsem první baterii a byla jsem spokojena, proto jsem koupila stejnou i druhou baterii. Skutečně mohu jen doporučit.

Kapacita
1100 mAh
Barva
bílé

BuiBui GS baterie

Další řada bateríí eGo od BUI BUI.

Klasika 1100mAh baterie eGo za dobrou cenu.

Parametry :

• Délka 97mm
  • Šířka 14mm
  • kapacita: 1100mAh
  • výstupní napětí: 3,6 - 4,2V
  • Nabíjení pomocí nabíječky EGO (4,2V max. 500mAh). Doba nabíjení cca 4 hodiny.
  • závit EGO a 510
  • funkce zamykání a odemykání takzvaným pětiklikem
  • životnost: 300 dobíjecích cyklů

Baterie BuiBui GS jsou opatřeny prvotřídním monočlánkem a kvalitním kontrolním elektronickým panelem, díky kterému Vám baterie zaručuje skvělou funkčnost a životnost. Baterie jsou vybaveny závitem eGo i 510-T a indikátorem stavu nabití. Vyrobeno společností Green Sound, která patří mezi předním výrobce elektronických cigaret a příslušenství už několik let.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ecigareta-original

• Spolehlivost výrobku.Objednala jsem si již druhou baterii od této značky.
    • Nevím o ničem.