Recenze Panasonic Nabíjecí průmyslová baterie 18650 3400mAh 3,7V Li-ion 1ks Bulk

Ověřené recenze Panasonic Nabíjecí průmyslová baterie 18650 3400mAh 3,7V Li-ion 1ks Bulk

Jiří Makovec

Přidáno: 28. prosince 2016

• Výborná reálná kapacita
  • Ideální pro stavbu accupacků
  • Na trhu není moc rozšířen

Článek Panasonic NCR18650b vyráběný (údajně) v Japonsku jsem vybral na základě velmi kladného výsledku jeho testu dostupného na internetu. Recenzent jím byl přímo nadšen a já následně také. Postavil jsem z něj accupack 2sériově + 2 paralelně pro výkonné LED světlo na kolo (Niteye B20). Původní accupack dodávaný se světlem byl v podstatě nepoužitelný už od samého začátku a situace se rychle zhoršovala.
Článek splňuje důležité vlastnosti pro stavbu kvalitního accupacku - kapacita a vnitřní odpor čtyř zakoupených článků jsou velmi podobné. Napětí na prázdno po vybalení se lišilo v rámci 4ks skupiny jen o 0,01 V a během 3 let používání se mi nepodařilo accupack "načapatat" s větším rozdílem a to i ve stavu těsně před vybitím. Musím ještě dodat, že jednotlivé paralelní dvojice článků nabíjím každou zvlášť na konečné napětí 4,23 V, po nabití mají tedy obě dvojice stejnou "startovní pozici".
Nedávno mi byl accupack odcizen a já ani chvíli nezaváhal nad nákupem opět těch samých článků. Doporučuji!

SemiZkušený PseudoToxikoman

Přidáno: 22. února 2016

• kapacita

článek z avacomu za rozumnou cenu s vynikající kapacitou

Ověřený zákazník Ejuice.cz

Přidáno: 9. října 2015

Zakoupeno v Ejuice.cz

ok

Přidáno: 24. února 2015

• Slušná kapacita,
  • dobrý poměr cena/výkon
  • nic mě nenapadá

článek bez ochrany - do powerbanku s vlastní elektronikou.
O pár milimetrů kratší nežli běžné chráněné články - nyní pasuje jako ulitý. Funguje jak má, životnost se uvidí po čase.