Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Panasonic Nabíjecí průmyslová baterie 18650 3,7V Li-ion 1ks Bulk 3400mAh

TOP 8 v kategorii Baterie do e-cigaret

Panasonic Nabíjecí průmyslová baterie 18650 3,7V Li-ion 1ks Bulk 3400mAh

Nabíjecí průmyslová baterie 18650 Panasonic 3400mAh 3,7V Li-Ion Li-ion akumulátor, 3,7V/ 3400mAh, průměr 18mm, výška 65mm, 44 g Dodáváme samostatně, v sestavách, nebo s...
Doporučená nabídka Elektro-Cigareta.cz

Skladem • 1 varianta65 Kč97 % • 400 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta40 Kč96 % • 3 631 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 339 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta73 Kč98 % • 11 289 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 14 594 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta54 Kč99 % • 2 104 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč99 % • 4 308 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 910 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 52 886 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 6 157 recenzíDalší informace

Kapacita
3400 mAh
Typ baterie

• , zakoupeno v Eberry.cz

Dobrý den, baterie po obdržení měla 3,6V - 42g. Nabíjela se 5 hodin (500mA). Nabíjení proběhlo v pořádku. Baterie měla potom 4,2v - 48g, což je dobré. Jediné co mi vadilo bylo že na baterii není uvedená kapacita baterie. Dle doby nabíjení se zdá, že kapacita odpovídá.

• , zakoupeno v suntech.cz

• Rozměry přesně pro napájené zařízení (tj. max 67 mm)

Potřeboval jsem pro jedno zařízení (zdroj pro rpi) baterie 18650 ovšem bez ochran (přímo v jeho návodu to bylo), takže většina baterií se tam nevejde. Jinak, tím, že jsou bez ochrany, jsou vhodné právě (a jen) tam, kde je ochrana článků zajištěna zařízením.
    Zatím jsem příliš nezkoušel, ale fungují, a zdá se, že vydrží dlouho, v mém zařízení zhruba celý den.
    Nebylo to zrovna levné, tak doufám, že to vydrží dlouho, na balení byl jako dovozce napsaný avacom a ti dodávají obvykle kvalitní baterky.

• Odpovídá popisu

Kapacita
3400 mAh
Typ baterie

Nabíjecí průmyslová baterie 18650 Panasonic 3400mAh 3,7V Li-Ion

Li-ion akumulátor, 3,7V/ 3400mAh, průměr 18mm, výška 65mm, 44 g

Dodáváme samostatně, v sestavách, nebo s nabodovanými vývody. U smluvních dodávek individuální ceny
Tato baterie je také vhodná pro elektronické cigarety. Vhodné pro nížší proudy viz. Datasheet. Nevhodné pro aku nářadí a aku vysavače

Pozor! Baterie není určená pro svítilny a aku nářadí!

Při neodborné manipulaci s Li-ion akumulátory dodané na přání zákazníka bez ochranné elektroniky hrozí zranění.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Eberry.cz

• , zakoupeno v suntech.cz

• Rozměry přesně pro napájené zařízení (tj. max 67 mm)

• Odpovídá popisu
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Ejuice.cz

• Dlouhá výdrž
  • , zakoupeno v AVACOM.CZ

• Vysoka kapacita (baterie c.1 - 3420mAh)
    • Vysoka kapacita (baterie c.2 - 3502mAh)
    • Vysoky konstantni vystupni proud. Potreboval jsem alespon 9Ah, coz davaji, jak jedna, tak druha
    • Nema spunt na kladnem polu, coz nakonec nastesti nebyl problem, ale jen tesne

Dlouho jsem vybiral, ale nakonec jsem si nechal poradit Heurekou (hodne jsem dal na prispevek kupujiciho z recenze "Ověřený zákazník - zakoupeno v AVACOM.CZ - Přidáno: 28. prosince 2016") a jsem spokojen, kapacita paradni, maximalni konstantni vystupni proud tez dostatecny, Bal jsem se toho, ze bude problem absence spuntu na kladnem polu, ale nakonec preci jen k uzavreni okruhu v celovce doslo a i pri pohybu nedochazi k rozpojeni, takze spokojen.
    V celovce "BORUIT RJ-3000" mi par techto Li-ion akumulatoru vydrzi 7 hodin, nez klesne napeti na nejnizsi povolenou mez zadanou vyrobcem. Celovka i nadale sviti (slabeji), ale dostatecne, ale akumulatory by jiz pod 3V nemely jit a tak si clovek jen musi dat bacha.

Funguje...

Jsem spokojen

• Vysoka skutecna kapacita
    • Velmi rozumna cena
    • Nema "knoflik" na kladnem polu
  • , zakoupeno v Ajtrade.cz

• vyhovuje mě kapacita nabití baterie
  • , zakoupeno v Vaporism.cz

Velká kapacita, až 920 potahů v režimu výkonu