Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Samsung ICR18650-26F 2600mAh

Kapacita
2600 mAh
Typ baterie

• , zakoupeno v Elektronická cigareta e-Pohoda

• jsem silný kuřák a baterie vydržela 36 hodin, dal jsem nabijet dřív mohl jsem ještě vydržet

vřele doporučuji a sám si dokoupim

Kapacita
2600 mAh
Typ baterie

Náhradní baterie pro bateriové gripy Samsung ICR 18650 s nominální kapacitou 2600 mAh a výstupním napětím 3,7 V.  Výkonná baterie vhodná pro extrémní zatížení při použití v bateriových gripech.

Baterie je bez ochrany PCB délka 65 mm průměr 18,25 mmváha 55 g

Životnost baterie je 300 nabíjecích cyklů