Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Sanyo 18650 3400mAh

Kapacita
3400 mAh
Typ baterie

• , zakoupeno v liquid e-cig

• rozměr baterie
    • kapacita neodpovídá mému odhadu
    • baterie není moc tvrdá

Baterii jsem si objednal hlavně kvůli kapacitě udávané v obchodě. Nic méně jsem zklamán. Myslel jsem si, že tato baterie mi vydrží v el. cigaretě celý den. Předtím jsem používal baterii o kapacitě 2500mAh a tak jsem doufal, že tato bude skvělá. Jednoduše nic pro výkony kolem 20W

Kapacita
3400 mAh