Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

VapeGear eGo-C UPGRADE stříbrná 1000mAh

výdrž baterie pouze 10h

• dobře funguje

doporučuji, dobře funguje, jsem spokojená

• , zakoupeno v Vaprio

• Koupila jsem jí kamarádce a funguje dobře.
    • Zatím nevím ...

Koupila jsem jí kamarádce a funguje dobře.

Kapacita
1000 mAh
Pro typ
eGo-C
Barva
stříbrné

Baterie VapeGear eGo-C2 je po všech směrech naprosto srovnatelná co se týká kvality a funkcí s bateriemi Joyetech. Této firmě dodává jednotlivé části baterií přímo stejná továrna jako tomuto známějšímu výrobci. Baterie jsou opravdu kvalitní – a to jak co se týká elektroniky, tak především článku uvnitř, který je důležitý co se týká dlouhé výdrže i dostatečného výstupu, aby váš atomizér správně odpařoval náplň. Baterie jsou k dispozici ve variantách 650mAh, 1000mAh a to jak klasické, tak USB přímodobíjecí, které můžete kouřit i během dobíjení.

Parametry:

Průměr 14mm

Délka 98mm

• Kapacita: 1000mAh
  • Závit: 510, eGo
  • Výrobce: VapeGear

Čtveřice barevných provedení

Kromě klasické a nejoblíbenější černé barvy si můžete každou z variant baterií VapeGear vybrat také ve stříbrné, modré nebo červené barvě.

Velké kapacita

Baterii VapeGear můžete zakoupit v kapacitě 650mAh, 1000mAh nebo 1300mAh v případě varianty s nastavitelným napětím. Udávaná kapacita je vždy reálná (na rozdíl od mnohých baterií-padělků, které jsou často prodávané). Uvnitř baterií je opravdu kvalitní článek.

Pozor na padělky!

Neoriginální baterie, které mnohdy nemají deklarované vlastnosti, jsou často v nabídkách různých prodejců. Ať už si koupíte tuto, nebo Joyetech baterii, máte jistotu maximální kvality. VapeGear baterie má logo přímo na těle baterie a také na spodním víčku.

Ukazatel nabití

S touto baterií se vám nikdy nestane, že by se vám neočekávaně vybila. V běžném režimu se mění barva podsvícení tlačítka podle toho, jak je aktuálně baterie nabitá. Bílá barva znamená nabití z více než 50%, světle modrá barva 10-50% a tmavě modře svítí těsně před vybitím.

Dva režimy

Baterie VapeGear eGo-C2 disponuje funkcí UPGRADE. Můžete tak snadno přepínat z klasického režimu do režimu vyššího (variabilního) napětí. Stačí baterii zamknout (5krát stisknout) a poté podržet tlačítko do té doby, než zabliká oranžově. Potom je již baterie ve vyšším napětí a rychleji žhaví atomizér. Stejným způsobem ji přepnete zpět.

Záruka na výrobní vady je dle zákona 24 měsíců. Obvyklá doba životnosti je cca. 6 – 12 měsíců, po této době doporučujeme zakoupit novou baterii, protože již článek nemusí mít plnou kapacitu a zároveň nemusí již zvládnout dostatečné výstupní napětí.

2zákazníci nedoporučují produkt

• - nic
    • - nutnost přejít k jinému výrobci

- extrémně nespolehlivé
    - mám zhruba 6-8 kusů těchto baterií
    - důvod, že ani nevím kolik jich mám, je ten, že každá druhá po týdnu ztratí asi tak 90% své původní kapacity.
    - šmejd

• , zakoupeno v ecigareta-original

výdrž baterie pouze 10h

• dobře funguje

doporučuji, dobře funguje, jsem spokojená

• , zakoupeno v Vaprio

• Koupila jsem jí kamarádce a funguje dobře.
    • Zatím nevím ...

Koupila jsem jí kamarádce a funguje dobře.