Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky Vision Spinner 2 -Twist 1600mAh červená

Další nabídky obchodů (3)

Vision Spinner 2 -Twist 1600mAh červená - Specifikace

Výrobce

Vision

opravit

Kapacita

1600 mAh

opravit

Barva

červené

opravit

Designová baterie Vision eGo Spinner II s doposud největší kapacitou 1600mAh! Absolutní novinka od výrobce Vision přináší doposud největší kapacitu ve standardních bateriích pro elektronické cigarety se závitem eGo a to konkrétně neuvěřitelných 1600mAh. Tato baterie vydrží i těm nejsilnějším kuřákům velmi dlouhou dobu nabitá. Díky variabilnímu výstupnímu napětí je možné regulovat sílu odpařování a použít tak i pokročilé odpařovací zařízení (atomizéry, clearomizéry..) s vysokým výkonem. Výstupní napětí je možné nastavit v rozmezí 3,3 - 4,8V pomocí regulačmího kroužku umístěného ve spodní části baterie.Baterie také přináší všechny nejmodernější prvky výbavy, jako je funkce uzamykání (5-click protection), funkce indikace stavu dobití baterie (led power indication) nebo ochrana proti zkratu ...

celá specifikace

Recenze Vision Spinner 2 -Twist 1600mAh červená

Ověřený zákazník cigareta-shop.cz

Ověřený zákazník

Přidáno: 4. května 2017

Zakoupeno v cigareta-shop.cz

50%

Nedoporučuje produkt
  • cena
  • Nechápu to, protože už mám několikátou, ale tentokrát je jedna baterka je slabá, takže musí člověk dlooouho potáááhnout a druhou vracím, protože se pořád dokola vypíná. Odzkoušeno i na 1,5ohm . Nedoporučuji pro cigarety 1,5 ohm a více a nebo jsem měla kliku na špatný dva kusy. Nevím..

rozpaky

Vývoj ceny Vision Spinner 2 -Twist 1600mAh červená